Figi i ich rodzaje

Okazuje się, że majtki damskie występują aż w kilku różnych krojach do wyboru. Czym się charakteryzują poszczególne typy? Kto powinien się na nie zdecydować?

Pierwszy rodzaj to tzw. figi pełne, które są zabudowane i zakrywają w zasadzie całe pośladki. Posiadają raczej niewielkie wycięcia na udach i na pierwszy rzut oka przypominają nieco męskie slipu. Niekiedy w sklepach można spotkać figi tego typu z koronkowymi wstawkami. Nieco inaczej wyglądają biodrówki (majtki hipster). Jak już sama nazwa wskazuje, ten typ fig zasłania niemal całe biodra. Szerokie po bokach majtki przypominają nieco majtki w formie pasa zakrywającego miejsca intymne. W sklepach nie brak jednak modeli nieco bardziej kobiecych np. z wstawkami z koronki, które prezentują się zmysłowo. W takich majtkach często stosowana jest wkłada trykotowa, która sprawia, że figi nie drapią i nie drażnią okolic intymnych. Poza tym niektóre biodrówki mają obniżony stan. Biodrówki nie są wskazane dla kobiet o nieco większej liczbie centymetrów w okolicy talii.

To jednak nie jedyne rodzaj fig. W sklepach spotkać można jeszcze majtki typu rio, tanga czy spaghetti. Figi rio są według znawców tematu jednymi z najpopularniejszych rodzajów majtek na całym świecie. Ich cechą charakterystyczną jest podwyższony stan oraz wycięcia na udach. Z przodu przypominają one zwykły trójkąt. Niekiedy ozdabiane są dodatkowo koronką. Niestety wiele kobiet uważa je za dość niewygodne, z uwagi na fakt, że niekiedy mogą wbijać się w pachwinę powodując uczucie dyskomfortu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *